Podstawowym warunkiem przyjęcia czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem gospodarz może odmówić zakwaterowania i zwrotu zadatku.

Akceptujemy zwierzęta w domu za dodatkową, jednorazową opłatą w wysokości 40 zł. Za psy pozostające na zewnątrz nie pobieramy opłaty i oferujemy im przytulną i ocieplaną budę.

Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt nie przyjmujemy psów ras uznawanych za agresywne ani psów agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

HAŁAS I ZAKŁÓCENIA
Twój pies nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do zerwania umowy wynajmu.

HIGIENA I CZYSTOŚĆ
Nie akceptujemy zwierząt w łóżkach. W razie złamania tego zakazu, możemy obciążyć opiekuna kosztami dodatkowego sprzątania lub zakupu nowej pościeli.  Gdy zwierzę zabrudzi pokój lub inne pomieszczenie w jakikolwiek sposób – Ty, jako właściciel będziesz odpowiedzialny za posprzątanie po nim.  Zwierzę musi posiadać własne posłanie i akcesoria do karmienia.

Właściciele czworonogów są zobowiązani do posprzątania odchodów po swoim podopiecznym (w zawiązanych woreczkach należy wyrzucić je do ogólnego pojemnika na śmieci). Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika na śmieci.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Jako opiekun jesteś odpowiedzialny i ponosisz koszty za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez swojego zwierzaka. Ponosisz również odpowiedzialność za psa w przypadku pogryzienia ludzi bądź innych zwierząt na naszym terenie.

Pies musi być nadzorowany przez cały czas w ciągu pobytu. Aby okazać szacunek innym Gościom, prosimy zawsze trzymać psa na smyczy w ich obecności na ogólnie dostępnym terenie. Zabrania się wprowadzania zwierząt na plac zabaw dla dzieci.